Kanapy z bokami

Kanapy meblewisnik.pl

Kanapy z bokami od naszych producentów wyróżniają się nowoczesnym designem oraz ergonomią wykonania, okresowo przeprowadzane testy codziennego użytkowania naszych kanap pozwalają uwzględnić wszystkie najważniejsze potrzeby oraz zapewnić wytrzymałość.

Materiały

Materiały użyte do tapicerowania mebli, pozwalają utrzymać dobry stan materiału nawet w obecności zwierząt, a odpowiednie włókna zapobiegają wcieraniu się brudu i tworzeniu się brzydkich plam. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu meblowego przy ul. Józefów 94 w Łodzi gdzie nasi specjaliści zaprezentują i pomogą dobrać odpowiedni materiał. Szeroka gama próbek pozwala dopasować nowy mebel do każdego wnętrza.

 

Wygoda

Wygodne kanapy to przede wszystkim zasługa odpowiedniej głębokości siedziska jak i sprężyn bonelowych wysokiej jakości oraz wytrzymałej pianki. Wszystko to sprawia, że na naszych kanapach siedzi się wygodnie i można spokojnie wypoczywać, a dodatkowe pojemniki na pościel z odpowiednim systemem do otwierania pomagają utrzymać czystość w waszych ulubionych mieszkaniach. Istnieje możliwość wykonania mebli w dowolnym rozmiarze tak żeby maksymalnie wykorzystać przestrzeń twojego mieszkania.