Pokój dzienny

Pokój dzienny najważniejsza strefa Twojego mieszkania, to tu spędzasz najwięcej czasu, pracując, odpoczywając czy po prostu przebywając dlatego tak ważne jest aby otaczające Cię przedmioty były zarówno ładne jak i praktyczne.

Pamiętaj o podziale na strefy!

Dobrze zagospodarowana przestrzeń wokół Ciebie jest gwarancją odpowiedniego połączenia pracy z odpoczynkiem. Wychodzimy naprzeciw twoim oczekiwaniom i w naszej ofercie znajdziesz duży wybór mebli do salonu taki jak kanapy narożne, amerykanki, fotele, kanapy z bokami, komplety wypoczynkowe, sofy czy tapczany.

Tkaniny obiciowe

Wysoka jakość materiałów obiciowych i ich szeroki wachlarz kolorystyczny spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów, od skóry ekologicznej do najmodniejszych wzorów materiałów obiciowych, dzięki czemu kolorystyka Twojego domu będzie spójna i estetyczna.

W naszym salonie meblowym pomożemy Ci dobrać materiały oraz odpowiednie meble.

Meble na wymiar

Dzięki możliwości dopasowania wymiarów naszych mebli idealnie wpasują się do Twojego wnętrza sprawiając że będzie w pełni wykorzystana a zaoszczędzona przestrzeń skutecznie zwiększy optyczną wielkość pomieszczeń.

Filter